Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
24.05.90, 33 lat
24.05.90, 33 lat
Riya Bhatia vs. Claudia Franze - Wzajemne mecze
07.09.17 | 2. runda | Claudia Franze | Riya Bhatia | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Cairo | ceglana |
Riya Bhatia form & Claudia Franze form
Riya Bhatia - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Anjali Rathi | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 7-62, 7-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Zoe Hitt | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Lazarova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Rada Zolotareva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Iuliia Iudenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Daria Frayman | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Victoria Osuigwe | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.23 2. runda klasyf. | vs. Hannah Hafez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Sayaka Ishii | - | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Rhiann Newborn | 1-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu |
Claudia Franze - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Lara Panfilov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Lidija Samardzic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Claudia Giovine | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 4-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Sarra Ata | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.18 Klasyf. | vs. Ivonne Juric | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
22.10.18 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Nermeen Shawky | 1-6, 7-60, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Sandra Samir | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.18 Klasyf. | vs. Farah Khalil | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Aline Thommen | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
13.09.18 2. runda | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.09.18 1. runda | vs. Blanca Puig Caballero | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Camilla Diez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Malak Mahmoud | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Beni Mellal - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda | vs. Amelie Intert | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
01.11.17 2. runda | vs. Lou Brouleau | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda | vs. Sara Akid | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Telde - ceglana | ||||
03.10.17 1. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-65, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.09.17 1. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Kelly Williford | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
09.09.17 Półfinał | vs. Victoria Kan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.09.17 Ćwierćfinał | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.17 2. runda | vs. Riya Bhatia | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |