MECZ
12.09.19 | Ćwierćfinał | Clara Tauson | Isabella Shinikova | 6-2, 6-1 | W60 Meitar | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Clara Tauson | Isabella Shinikova | |
1. podanie % | 28/43 (65%) | 23/42 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/28 (71%) | 11/23 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/15 (67%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/42 (62%) | 13/43 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Tauson | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0 | ||
Clara Tauson | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clara Tauson | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Isabella Shinikova | |
0-0 | ||
Clara Tauson | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Isabella Shinikova | |
0-0 | ||
3-1 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Clara Tauson | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Isabella Shinikova | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Clara Tauson vs. Isabella Shinikova - Wzajemne mecze
12.09.19 | Ćwierćfinał | Clara Tauson | Isabella Shinikova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W60 Meitar | twarda |
Clara Tauson form & Isabella Shinikova form
Clara Tauson - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
05.01.24 Półfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | - | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Isabella Shinikova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |