MECZ
17.03.19 | Finał | Clara Tauson | Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | W60 Shenzhen | twarda |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Fangzhou Liu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Clara Tauson | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Fangzhou Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clara Tauson | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Fangzhou Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Clara Tauson | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Fangzhou Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Clara Tauson | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Fangzhou Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Clara Tauson | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Fangzhou Liu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Clara Tauson | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Fangzhou Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Tauson | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Fangzhou Liu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Clara Tauson | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Fangzhou Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clara Tauson | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Fangzhou Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Clara Tauson vs. Fangzhou Liu - Wzajemne mecze
17.03.19 | Finał | Clara Tauson | Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W60 Shenzhen | twarda |
Clara Tauson form & Fangzhou Liu form
Clara Tauson - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
05.01.24 Półfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | - | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Fangzhou Liu - ostatnie mecze
W35 Traralgon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Naho Sato | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Irina Fetecau | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Yidi Yang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Priscilla Hon | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Eri Shimizu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Emerson Jones | 1-6, 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Bridget Mihulka | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 0-3, - Fangzhou Liu - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Na Dong | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
17.09.23 Finał | vs. Hanyu Guo | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Xinyu Jiang | Xinyu Jiang - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Jiayou Li | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 5-7, - Fangzhou Liu - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Xinyu Gao | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Louna Zoppas | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu |