Francja
29.04.95, 28 lat
29.04.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Agnes Brun vs. Clara Burel - Wzajemne mecze
15.04.18 | 2. runda klasyf. | Clara Burel | Agnes Brun | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Agnes Brun form & Clara Burel form
Agnes Brun - ostatnie mecze
Solarino - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda | vs. Sihem Bellahouel | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 7-66, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Audrey Albie | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Marie Temin | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
17.06.18 Klasyf. | vs. Eduarda Piai | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Camille Sireix | 3-6, 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Clara Burel | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Tinello | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Natalie Proese | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Juline Fayard | 6-2, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Lucie Rabiot | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Valentine Bacher | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.17 2. runda klasyf. | vs. Mathilde Dury | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Clara Burel - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Cori Gauff | 6-2, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Xiyu Wang | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
18.02.24 1. runda | vs. Sloane Stephens | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Klasyf. | vs. Eva Lys | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Donna Vekic | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Oceane Dodin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Jessica Pegula | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Emma Navarro | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
04.01.24 3. runda | vs. Victoria Azarenka | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
10.12.23 Finał | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Dayana Yastremska | 6-73, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Elise Mertens | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Erika Andreeva | 6-0, 5-7, 7-62 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
02.09.23 3. runda | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Karolina Pliskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |