MECZ
27.05.17 | Półfinał | Claire Liu | Camilla Rosatello | 6-3, 0-6, 7-65 | Caserta | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Claire Liu | Camilla Rosatello | |
1. podanie % | 57/96 (59%) | 49/90 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/57 (58%) | 33/49 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/39 (44%) | 18/41 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 6/14 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/90 (43%) | 46/96 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/186 (48%) | 97/186 (52%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Claire Liu vs. Camilla Rosatello - Wzajemne mecze
10.05.23 | 1. runda | Claire Liu | Camilla Rosatello | 6-79, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Rome | ceglana |
27.05.17 | Półfinał | Claire Liu | Camilla Rosatello | 6-3, 0-6, 7-65 | szczegóły meczu | Caserta | ceglana |
Claire Liu form & Camilla Rosatello form
Claire Liu - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 0-6, 0-1, - Claire Liu - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Petra Martic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stacey Fung | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Taylor Townsend | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Camila Giorgi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Cori Gauff | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Emina Bektas | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pegula | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Arantxa Rus | 1-6, 6-3, 3-0, Arantxa Rus - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | - | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Diana Shnaider | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Clervie Ngounoue | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Ahn | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
26.08.23 Finał | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Półfinał | vs. Cristina Bucsa | 2-1, Cristina Bucsa - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Masarova | 7-5, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu |
Camilla Rosatello - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 3. runda | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |