MECZ
09.08.16 | 1. runda | Cindy Burger | Olga Ianchuk | 6-71, 6-4, 6-2 | Hechingen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Cindy Burger | Olga Ianchuk | |
1. podanie % | 58/95 (61%) | 85/103 (83%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/58 (60%) | 42/85 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/37 (41%) | 10/18 (56%) |
Zdobyte break-ball | 9/19 (47%) | 6/10 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 51/103 (50%) | 45/95 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/198 (51%) | 97/198 (49%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cindy Burger vs. Olga Ianchuk - Wzajemne mecze
26.06.18 | 1. runda | Cindy Burger | Olga Ianchuk | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Torun | ceglana |
09.08.16 | 1. runda | Cindy Burger | Olga Ianchuk | 6-71, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Hechingen | ceglana |
08.09.14 | Ćwierćfinał | Olga Ianchuk | Cindy Burger | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Batumi | twarda |
Cindy Burger form & Olga Ianchuk form
Cindy Burger - ostatnie mecze
W25 The - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | - | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.21 2. runda | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
18.09.20 Ćwierćfinał | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.20 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
30.08.20 Finał | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.20 Półfinał | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.08.20 Ćwierćfinał | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.20 2. runda | vs. Bente Spee | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Anna Danilina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Barbora Matusova | 1-1, - Cindy Burger - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
19.01.20 Finał | vs. Anna Siskova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.01.20 Półfinał | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Federica Sacco | 5-7, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Colina - ceglana | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Victoria Bosio | 7-65, 5-4, - Cindy Burger - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Asuncion - ceglana | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Guillermina Naya | 6-3, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Cucuta - ceglana | ||||
25.10.19 Półfinał | vs. Allie Kiick | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 2. runda | vs. Antonia Samudio | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Melania Delai | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Andreea Mitu | 6-2, 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Olga Ianchuk - ostatnie mecze
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Polina Monova | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Elitsa Kostova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Shuo Feng | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Alina Shcherbinina | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-5, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
12.04.19 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-3, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
11.04.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
15.03.19 Ćwierćfinał | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-5, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.19 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.19 1. runda | vs. Freya Christie | 7-65, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Shrewsbury - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Aliona Falei | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 0-2, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Joana Vale Costa | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 0-4, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Katarzyna Piter | 6-4, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-3, - Olga Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
22.08.18 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |