INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cindy Burger vs. Oceane Dodin - Wzajemne mecze
09.07.16 | Półfinał | Oceane Dodin | Cindy Burger | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | Contrexeville | ceglana |
08.01.16 | 1. runda klasyf. | Oceane Dodin | Cindy Burger | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Hobart | twarda |
07.09.15 | 2. runda | Cindy Burger | Oceane Dodin | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Biarritz | ceglana |
Cindy Burger form & Oceane Dodin form
Cindy Burger - ostatnie mecze
W25 The - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | - | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.21 2. runda | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
18.09.20 Ćwierćfinał | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.20 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
30.08.20 Finał | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.20 Półfinał | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.08.20 Ćwierćfinał | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.20 2. runda | vs. Bente Spee | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Anna Danilina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Barbora Matusova | 1-1, - Cindy Burger - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
19.01.20 Finał | vs. Anna Siskova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.01.20 Półfinał | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Federica Sacco | 5-7, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Colina - ceglana | ||||
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Victoria Bosio | 7-65, 5-4, - Cindy Burger - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Asuncion - ceglana | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Guillermina Naya | 6-3, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Cucuta - ceglana | ||||
25.10.19 Półfinał | vs. Allie Kiick | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 2. runda | vs. Antonia Samudio | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Melania Delai | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Andreea Mitu | 6-2, 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Oceane Dodin - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
24.03.24 3. runda | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 2. runda | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
22.01.24 4. runda | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 3. runda | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - krecz | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 6-712, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |