MECZ
03.09.19 | Klasyf. | Cindy Burger | Nikola Tomanova | 6-1, 1-6, 10-6 | W25 Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Cindy Burger | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cindy Burger | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 0-15 | ||
Cindy Burger | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Cindy Burger | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Nikola Tomanova | |
0-0 | ||
Cindy Burger | 0-5 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-5 | Nikola Tomanova | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-6 |
3 | ||
Cindy Burger | 0-0 | |
0-0, 0-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 7-3, 7-4, 8-5, 9-5, 9-6 | ||
10-6 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cindy Burger vs. Nikola Tomanova - Wzajemne mecze
03.09.19 | Klasyf. | Cindy Burger | Nikola Tomanova | 6-1, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | W25 Prague | ceglana |
Cindy Burger form & Nikola Tomanova form
Cindy Burger - ostatnie mecze
W25 The - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | - | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.21 2. runda | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
18.09.20 Ćwierćfinał | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.20 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
30.08.20 Finał | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.20 Półfinał | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.08.20 Ćwierćfinał | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.20 2. runda | vs. Bente Spee | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Anna Danilina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Barbora Matusova | 1-1, - Cindy Burger - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
19.01.20 Finał | vs. Anna Siskova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.01.20 Półfinał | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Federica Sacco | 5-7, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Colina - ceglana | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Victoria Bosio | 7-65, 5-4, - Cindy Burger - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Asuncion - ceglana | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Guillermina Naya | 6-3, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Cucuta - ceglana | ||||
25.10.19 Półfinał | vs. Allie Kiick | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 2. runda | vs. Antonia Samudio | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Melania Delai | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Andreea Mitu | 6-2, 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Nikola Tomanova - ostatnie mecze
W25 Jablonec - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
30.06.21 2. runda | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
03.05.21 Klasyf. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
17.09.20 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | szczegóły meczu | |
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.07.20 1. runda | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
22.01.20 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |