MECZ
19.06.19 | 1. runda | Cindy Burger | Kajsa Rinaldo Persson | 6-1, 6-2 | W25 Ystad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Cindy Burger | Kajsa Rinaldo Persson | |
1. podanie % | 31/42 (74%) | 22/40 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/31 (74%) | 10/22 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/11 (91%) | 7/18 (39%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/40 (58%) | 9/42 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/82 (68%) | 26/82 (32%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Cindy Burger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cindy Burger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cindy Burger | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Cindy Burger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cindy Burger | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cindy Burger | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cindy Burger | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Kajsa Rinaldo Persson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cindy Burger vs. Kajsa Rinaldo Persson - Wzajemne mecze
19.06.19 | 1. runda | Cindy Burger | Kajsa Rinaldo Persson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Ystad | ceglana |
Cindy Burger form & Kajsa Rinaldo Persson form
Cindy Burger - ostatnie mecze
W25 The - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | - | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.21 2. runda | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
18.09.20 Ćwierćfinał | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.20 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
30.08.20 Finał | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.20 Półfinał | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.08.20 Ćwierćfinał | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.20 2. runda | vs. Bente Spee | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Anna Danilina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Barbora Matusova | 1-1, - Cindy Burger - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
19.01.20 Finał | vs. Anna Siskova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.01.20 Półfinał | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Federica Sacco | 5-7, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Colina - ceglana | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Victoria Bosio | 7-65, 5-4, - Cindy Burger - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Asuncion - ceglana | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Guillermina Naya | 6-3, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Cucuta - ceglana | ||||
25.10.19 Półfinał | vs. Allie Kiick | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 2. runda | vs. Antonia Samudio | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Melania Delai | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Andreea Mitu | 6-2, 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Kajsa Rinaldo Persson - ostatnie mecze
W75 Charlottesville - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Katrina Scott | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.24 Klasyf. | vs. Bronte Murgett | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Mara Schmidt | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
10.04.24 Rubber 1 | vs. Aleksandra Krunic | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Ulrikke Eikeri | 6-0, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Despina Papamichail | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alice Battesti | 6-0, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-2, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Catherine Harrison | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Katie Boulter | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 7-69, 0-6, 1-2, - Kajsa Rinaldo Persson - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Tamira Paszek | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Imogen Haddad | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 6-1, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ciara Moore | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |