MECZ
16.10.18 | 1. runda | Chloe Paquet | Claudia Giovine | 6-75, 6-4, 6-1 | Joue Les | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Chloe Paquet | Claudia Giovine | |
1. podanie % | 55/97 (57%) | 64/119 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/55 (69%) | 43/64 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 24/42 (57%) | 23/55 (42%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 53/119 (45%) | 35/97 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 115/216 (53%) | 101/216 (47%) |
Double foul | 8 | 13 |
Asy | 3 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Chloe Paquet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Claudia Giovine | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Chloe Paquet | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Claudia Giovine | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Chloe Paquet | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Claudia Giovine | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Chloe Paquet | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Claudia Giovine | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Chloe Paquet | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Claudia Giovine | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Chloe Paquet | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Claudia Giovine | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
6-6 | Claudia Giovine | |
0-0, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
0-0 | Claudia Giovine | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Chloe Paquet | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Claudia Giovine | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Chloe Paquet | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Claudia Giovine | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Chloe Paquet | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Claudia Giovine | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Chloe Paquet | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Claudia Giovine | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Chloe Paquet | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
Chloe Paquet | 0-0 | |
Chloe Paquet | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Chloe Paquet | 1-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Chloe Paquet | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Claudia Giovine | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chloe Paquet | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Claudia Giovine | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chloe Paquet vs. Claudia Giovine - Wzajemne mecze
16.10.18 | 1. runda | Chloe Paquet | Claudia Giovine | 6-75, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Joue Les | halowa |
25.07.16 | 1. runda klasyf. | Chloe Paquet | Claudia Giovine | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Horb | ceglana |
Chloe Paquet form & Claudia Giovine form
Chloe Paquet - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Liv Hovde | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Suhitha Maruri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
10.12.23 Finał | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Cristina Bucsa | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Jamrichova | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 1-6, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 6-74, 6-3, 2-0, Sachia Vickery - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 0-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Kaja Juvan | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Claudia Giovine - ostatnie mecze
W15 Ortisei - halowa | ||||
04.11.20 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.20 Ćwierćfinał | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.20 2. runda | vs. Ines Murta | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
09.09.20 Klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda klasyf. | vs. Sara Ziodato | 6-76, 7-63, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Qinwen Zheng | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
22.06.20 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Indy De Vroome | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
02.11.19 Finał | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.19 Półfinał | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.19 Ćwierćfinał | vs. Verena Hofer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 2. runda | vs. Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda | vs. Silvia Saccani | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Yukina Saigo | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
25.09.19 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Jessica Pieri | 7-67, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sezze - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |