MECZ
26.06.20 | 1. runda | Chloe Paquet | Alice Rame | 6-1, 6-3 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Chloe Paquet | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Alice Rame | |
0-0 | ||
Chloe Paquet | 5-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Chloe Paquet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alice Rame | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Chloe Paquet | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
4-0 | Alice Rame | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Chloe Paquet | 5-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30 | ||
6-0 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
4-3 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Chloe Paquet | 5-3 | |
0-0, 30-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chloe Paquet vs. Alice Rame - Wzajemne mecze
26.06.20 | 1. runda | Chloe Paquet | Alice Rame | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Chloe Paquet form & Alice Rame form
Chloe Paquet - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Liv Hovde | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Suhitha Maruri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
10.12.23 Finał | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Cristina Bucsa | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Jamrichova | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 1-6, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 6-74, 6-3, 2-0, Sachia Vickery - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 0-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Kaja Juvan | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Alice Rame - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu |