MECZ
14.05.18 | 2. runda klasyf. | Ching-Wen Hsu | Linnea Malmqvist | 6-4, 6-3 | Incheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ching-Wen Hsu vs. Linnea Malmqvist - Wzajemne mecze
14.05.18 | 2. runda klasyf. | Ching-Wen Hsu | Linnea Malmqvist | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Incheon | twarda |
08.05.18 | Klasyf. | Ching-Wen Hsu | Linnea Malmqvist | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Goyang | twarda |
Ching-Wen Hsu form & Linnea Malmqvist form
Ching-Wen Hsu - ostatnie mecze
Taipei - dywanowa | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Storm Hunter | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ying Zhang | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Ramu Ueda | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
08.04.19 Klasyf. | vs. Risa Ushijima | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Chie Kezuka | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kashiwa - twarda | ||||
31.03.19 1. runda klasyf. | vs. Meiling Wang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Launceston - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
28.01.19 Klasyf. | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Kai-Chen Chang | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Veselinovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lubbock - twarda | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.09.18 2. runda klasyf. | vs. Camila Romero | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 1-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tsukuba - twarda | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-3, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
05.08.18 Klasyf. | vs. Lou Brouleau | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Natasha Palha | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
16.07.18 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-5, - Ching-Wen Hsu - krecz | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Dabin Kim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-77, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 Klasyf. | vs. Julia Vulpio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
23.06.18 Półfinał | vs. Misaki Doi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.06.18 Ćwierćfinał | vs. Na-Ri Kim | 4-6, 7-5, 4-0, Na-Ri Kim - krecz | szczegóły meczu | |
21.06.18 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 6-3, 5-5, Ya-Hsuan Lee - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.18 1. runda | vs. Megumi Nishimoto | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kofu - twarda | ||||
14.06.18 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Linnea Malmqvist - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - krecz | szczegóły meczu |