MECZ
11.11.13 | 2. runda | Ching-Wen Hsu | Emily Webley-Smith | 7-63, 3-6, 6-1 | Mumbai | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ching-Wen Hsu vs. Emily Webley-Smith - Wzajemne mecze
06.04.15 | 2. runda | Emily Webley-Smith | Ching-Wen Hsu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Ahmedabad | twarda |
11.11.13 | 2. runda | Ching-Wen Hsu | Emily Webley-Smith | 7-63, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | Mumbai | twarda |
Ching-Wen Hsu form & Emily Webley-Smith form
Ching-Wen Hsu - ostatnie mecze
Taipei - dywanowa | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Storm Hunter | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ying Zhang | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Ramu Ueda | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
08.04.19 Klasyf. | vs. Risa Ushijima | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Chie Kezuka | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kashiwa - twarda | ||||
31.03.19 1. runda klasyf. | vs. Meiling Wang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Launceston - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
28.01.19 Klasyf. | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Kai-Chen Chang | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Veselinovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lubbock - twarda | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.09.18 2. runda klasyf. | vs. Camila Romero | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 1-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tsukuba - twarda | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-3, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
05.08.18 Klasyf. | vs. Lou Brouleau | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Natasha Palha | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
16.07.18 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-5, - Ching-Wen Hsu - krecz | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Dabin Kim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-77, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 Klasyf. | vs. Julia Vulpio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
23.06.18 Półfinał | vs. Misaki Doi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.06.18 Ćwierćfinał | vs. Na-Ri Kim | 4-6, 7-5, 4-0, Na-Ri Kim - krecz | szczegóły meczu | |
21.06.18 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 6-3, 5-5, Ya-Hsuan Lee - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.18 1. runda | vs. Megumi Nishimoto | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kofu - twarda | ||||
14.06.18 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Emily Webley-Smith - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
24.06.22 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |