MECZ
23.06.14 | 1. runda | Ching-Wen Hsu | Aymet Uzcategui | 6-2, 6-1 | Quintana Roo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ching-Wen Hsu vs. Aymet Uzcategui - Wzajemne mecze
23.06.14 | 1. runda | Ching-Wen Hsu | Aymet Uzcategui | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Quintana Roo | twarda |
Ching-Wen Hsu form & Aymet Uzcategui form
Ching-Wen Hsu - ostatnie mecze
Taipei - dywanowa | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Storm Hunter | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ying Zhang | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Ramu Ueda | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Chie Kezuka | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.04.19 Klasyf. | vs. Risa Ushijima | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Kashiwa - twarda | ||||
31.03.19 1. runda klasyf. | vs. Meiling Wang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Launceston - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
28.01.19 Klasyf. | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Kai-Chen Chang | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Veselinovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lubbock - twarda | ||||
17.09.18 2. runda klasyf. | vs. Camila Romero | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.18 Klasyf. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 1-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tsukuba - twarda | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-3, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
05.08.18 Klasyf. | vs. Lou Brouleau | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Natasha Palha | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
16.07.18 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-5, - Ching-Wen Hsu - krecz | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Dabin Kim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-77, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 Klasyf. | vs. Julia Vulpio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
23.06.18 Półfinał | vs. Misaki Doi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.06.18 Ćwierćfinał | vs. Na-Ri Kim | 4-6, 7-5, 4-0, Na-Ri Kim - krecz | szczegóły meczu | |
21.06.18 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 6-3, 5-5, Ya-Hsuan Lee - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.18 1. runda | vs. Megumi Nishimoto | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kofu - twarda | ||||
14.06.18 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Aymet Uzcategui - ostatnie mecze
Fed Cup - ceglana | ||||
08.02.20 Rubber 1 | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 Rubber 1 | vs. Lara Escauriza | 5-7, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Paula Kania | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tyler - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
15.10.18 2. runda klasyf. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Payton Andrews | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Ponomar | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
31.07.18 Klasyf. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Horb - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
26.06.18 Klasyf. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 1. runda klasyf. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
21.05.18 Klasyf. | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Kayla Greco | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
24.04.18 Klasyf. | vs. Laura Schaeder | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.18 1. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
16.04.18 Klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
28.03.18 2. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu |