MECZ
21.08.18 | Klasyf. | Chihiro Takayama | Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-3 | Gimcheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chihiro Takayama vs. Ashmitha Easwaramurthi - Wzajemne mecze
27.05.19 | 1. runda klasyf. | Ashmitha Easwaramurthi | Chihiro Takayama | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Hong | twarda |
21.08.18 | Klasyf. | Chihiro Takayama | Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Gimcheon | twarda |
10.07.18 | 1. runda | Ashmitha Easwaramurthi | Chihiro Takayama | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Hong Kong | twarda |
Chihiro Takayama form & Ashmitha Easwaramurthi form
Chihiro Takayama - ostatnie mecze
W15 Fukui - twarda | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Osaka - twarda | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Britney Chiu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Risa Ushijima | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yujin Ahn | 4-6, 0-3, - Chihiro Takayama - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Jakarta - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Risa Ushijima | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 Klasyf. | vs. Daria Domova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ananya Yadav | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kuching - twarda | ||||
02.03.23 2. runda | vs. Dabin Kim | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Riko Hiroshima | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Kyoto - halowa | ||||
19.12.22 1. runda klasyf. | vs. Aoi Ito | 3-6, 7-68, 10-8 | szczegóły meczu | |
19.12.22 Klasyf. | vs. Ramu Ueda | 4-6, 6-1, 11-13 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Zongyu Li | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
05.09.22 1. runda klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Amy Zhu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Andra Sutherland | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Julia Camblor | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Basak Eraydin | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.22 Klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 2-6, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Cayetana Gay | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Xinxin Yao | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Caroline Romeo | - | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Tamachan Momkoonthod | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Anri Nagata | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Sijia Wei | 6-4, 0-4, - Chihiro Takayama - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.05.22 Ćwierćfinał | vs. Yidi Yang | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Ashmitha Easwaramurthi - ostatnie mecze
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.12.23 Klasyf. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
07.08.23 1. runda | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
09.07.23 2. runda klasyf. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Klasyf. | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Priyanka Rodricks | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.04.23 Klasyf. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Pretoria - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Clara Vlasselaer | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - krecz | szczegóły meczu |