MECZ
11.05.16 | 1. runda | Chiara Scholl | Salma Ewing | 6-2, 6-4 | Naples | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Chiara Scholl | Salma Ewing | |
1. podanie % | 31/51 (61%) | 30/52 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/31 (68%) | 11/30 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/20 (35%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 7/15 (47%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/52 (63%) | 23/51 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Double foul | 7 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chiara Scholl vs. Salma Ewing - Wzajemne mecze
11.05.16 | 1. runda | Chiara Scholl | Salma Ewing | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Naples | ceglana |
Chiara Scholl form & Salma Ewing form
Chiara Scholl - ostatnie mecze
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Salma Ewing - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Alana Smith | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Wakana Sonobe | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Rhea Verma | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Gabriella Price | 6-77, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ting-Ya Hsu | 6-1, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Macon - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Olivia Lincer | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Olivia Lincer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Dylan Cline | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
25.09.22 Finał | vs. Maria Rivera Corado | 3-4, - Salma Ewing - krecz | szczegóły meczu | |
24.09.22 Półfinał | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.22 2. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.22 Ćwierćfinał | vs. Mia Slama | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Johnnise Renaud | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | - Salma Ewing - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.08.22 2. runda klasyf. | vs. Fernanda Regalado Macias | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.08.22 Półfinał | vs. Jiangxue Han | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Maria Rivera Corado | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Esther Vyrlan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.22 Klasyf. | vs. Johnnise Renaud | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Eryn Cayetano | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |