MECZ
17.01.20 | Ćwierćfinał | Chiara Scholl | Nicole Fossa Huergo | 6-3, 7-5 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Chiara Scholl | Nicole Fossa Huergo | |
1. podanie % | 52/74 (70%) | 38/53 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/52 (71%) | 29/38 (76%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/22 (59%) | 7/15 (47%) |
Zdobyte break-ball | 2/2 (100%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 17/53 (32%) | 24/74 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/127 (53%) | 60/127 (47%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Chiara Scholl | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Chiara Scholl | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0 | ||
Chiara Scholl | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 0-15 | ||
Chiara Scholl | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Chiara Scholl | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Chiara Scholl | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Chiara Scholl | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Chiara Scholl | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Chiara Scholl | 4-5 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
6-5 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chiara Scholl vs. Nicole Fossa Huergo - Wzajemne mecze
17.01.20 | Ćwierćfinał | Chiara Scholl | Nicole Fossa Huergo | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Chiara Scholl form & Nicole Fossa Huergo form
Chiara Scholl - ostatnie mecze
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Nicole Fossa Huergo - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alicia Herrero Linana | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Candela Vazquez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Josefina Estevez | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Corley | 6-4, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
24.01.24 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Luisina Giovannini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Bruna Melato | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 6-75, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Emily Sartz-Lunde | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Berta Bonardi | 3-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu |