INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alicia Smith vs. Chiara Scholl - Wzajemne mecze
13.12.18 | 2. runda | Chiara Scholl | Alicia Smith | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Monastir | twarda |
Alicia Smith form & Chiara Scholl form
Alicia Smith - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Monique Barry | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Elena Micic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Elena Micic | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Talia Gibson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Mercedes Aristegui | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Jade Otway | 0-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Saki Imamura | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kisa Yoshioka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Hikaru Sato | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Belle Thompson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emerson Jones | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Yuki Naito | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Megan Markov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Yuna Ohashi | 7-5, Yuna Ohashi - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenija-Ana Vujacic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Melisa Ercan | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Bridget Mihulka | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Lily Fairclough | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Ai Yamaguchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Supapitch Kuearum | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Petra Hule | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Chiara Scholl - ostatnie mecze
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |