Australia
17.02.90, 34 lat
17.02.90, 34 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
09.07.98, 25 lat
09.07.98, 25 lat
Natalie Barbir vs. Chiara Pusceddu - Wzajemne mecze
19.10.15 | 1. runda klasyf. | Chiara Pusceddu | Natalie Barbir | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
05.10.15 | 1. runda klasyf. | Natalie Barbir | Chiara Pusceddu | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Natalie Barbir form & Chiara Pusceddu form
Natalie Barbir - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Amelia Zylberman | 6-77, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
17.12.23 Klasyf. | vs. Alana Subasic | 2-6, 6-3, 11-13 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Compuesto | 7-61, 4-0, Bianca Compuesto - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Shannon Spencer | 6-4, 0-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Denise Torrealba | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Darina Kamenoff | 3-6, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Susannah Su | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Belle Thompson | 7-61, 7-61 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Baliga | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Cassidy Mataia | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Rebecca Leahy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Roopa Bains | 6-4, Roopa Bains - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Olivia Symons | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Bridget Mihulka | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Olivia Quigley | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Lara Walker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Board | 3-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
04.10.22 Klasyf. | vs. Petra Hule | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Roopa Bains | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Sasha Nelson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ashleigh Simes | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |