MECZ
07.09.16 | 2. runda | Chayenne Ewijk | Marina Shamayko | 5-7, 6-2, 6-4 | Alphen aan | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Chayenne Ewijk | Marina Shamayko | |
1. podanie % | 47/83 (57%) | 51/86 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/47 (57%) | 32/51 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/36 (53%) | 13/35 (37%) |
Zdobyte break-ball | 7/16 (44%) | 5/6 (83%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/86 (48%) | 37/83 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 87/169 (51%) | 82/169 (49%) |
Double foul | 2 | 8 |
Asy | 6 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chayenne Ewijk vs. Marina Shamayko - Wzajemne mecze
07.09.16 | 2. runda | Chayenne Ewijk | Marina Shamayko | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Alphen aan | ceglana |
20.03.06 | 2. runda | Marina Shamayko | Chayenne Ewijk | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | Sabadell | ceglana |
Chayenne Ewijk form & Marina Shamayko form
Chayenne Ewijk - ostatnie mecze
Petange - halowa | ||||
04.11.17 Finał | vs. Sviatlana Pirazhenka | 2-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.17 Półfinał | vs. Eleonora Molinaro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.17 Ćwierćfinał | vs. Xenia Knoll | 6-4, 2-1, Xenia Knoll - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.17 2. runda | vs. Deborah Kerfs | 7-5, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Cindy Castille | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Telde - ceglana | ||||
05.10.17 Ćwierćfinał | vs. Meritxell Perera Ros | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.17 2. runda | vs. Ioana Gheorghita | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
02.09.17 Półfinał | vs. Marina Melnikova | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.09.17 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.17 2. runda | vs. Deborah Kerfs | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.17 1. runda | vs. Salma Djoubri | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
19.08.17 Finał | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.17 Półfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.17 Ćwierćfinał | vs. Ines Murta | 6-3, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
16.08.17 2. runda | vs. Emily Seibold | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.08.17 1. runda | vs. Kassandra Davesne | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
09.08.17 2. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Carlota Molina Megias | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Middelburg - ceglana | ||||
06.07.17 2. runda | vs. Arantxa Rus | - | szczegóły meczu | |
05.07.17 1. runda | vs. Sophia Kovalets | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
De Haan - ceglana | ||||
27.06.17 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-76, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Saint Martin - twarda | ||||
25.01.17 1. runda | vs. Giuliana Olmos | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
16.01.17 1. runda klasyf. | vs. Carla Touly | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.01.17 2. runda klasyf. | vs. Josephine Kuhlman | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Daytona Beach - ceglana | ||||
09.01.17 1. runda klasyf. | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
04.11.16 Półfinał | vs. Amanda Carreras | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.16 Ćwierćfinał | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.16 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
01.11.16 1. runda | vs. Emilie Elde | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
17.10.16 1. runda | vs. Rosalie Van Der Hoek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Marina Shamayko - ostatnie mecze
Joue Les - halowa | ||||
17.10.16 2. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Ana Jikia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
07.09.16 2. runda | vs. Chayenne Ewijk | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Kelly Versteeg | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sion - ceglana | ||||
30.08.16 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
23.08.16 1. runda | vs. Helene Scholsen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Saint Gervais - ceglana | ||||
23.07.16 Półfinał | vs. Chiara Scholl | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.07.16 Ćwierćfinał | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.16 2. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.07.16 1. runda | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
17.06.16 Ćwierćfinał | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.16 2. runda | vs. Angelique Svinos | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.16 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 5-7, 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
09.06.16 Ćwierćfinał | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.06.16 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 0-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.16 1. runda | vs. Yesica De Lucas | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
26.04.16 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
23.03.16 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Gonesse - ceglana | ||||
15.03.16 1. runda | vs. Giorgia Marchetti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
02.03.16 1. runda | vs. Jelena Simic | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Beinasco - ceglana | ||||
23.02.16 1. runda | vs. Vivien Juhaszova | 1-6, 2-5, - Marina Shamayko - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.02.16 1. runda | vs. Petra Januskova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.16 Klasyf. | vs. Francesca Gaida | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.02.16 1. runda | vs. Iulia Maria Ivascu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
02.11.15 2. runda | vs. Olesya Pervushina | 3-6, 0-4, - Marina Shamayko - krecz | szczegóły meczu | |
02.11.15 1. runda | vs. Elisa Cordovani | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.10.15 1. runda | vs. Ariadna Marti Riembau | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Clermont Ferrand - halowa | ||||
28.09.15 1. runda klasyf. | vs. Louise Lampla | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.09.15 Klasyf. | vs. Elyne Boeykens | 2-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
Duino Aurisina - ceglana | ||||
31.08.15 1. runda | vs. Anna Turati | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |