MECZ
04.10.17 | 2. runda | Chayenne Ewijk | Ioana Gheorghita | 6-4, 6-0 | Telde | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Chayenne Ewijk | Ioana Gheorghita | |
1. podanie % | 35/59 (59%) | 33/53 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/35 (74%) | 16/33 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/24 (33%) | 5/20 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/53 (60%) | 25/59 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Double foul | 12 | 3 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
13.02.98, 26 lat
13.02.98, 26 lat
Chayenne Ewijk vs. Ioana Gheorghita - Wzajemne mecze
04.10.17 | 2. runda | Chayenne Ewijk | Ioana Gheorghita | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Telde | ceglana |
Chayenne Ewijk form & Ioana Gheorghita form
Chayenne Ewijk - ostatnie mecze
Petange - halowa | ||||
04.11.17 Finał | vs. Sviatlana Pirazhenka | 2-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.17 Półfinał | vs. Eleonora Molinaro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.17 Ćwierćfinał | vs. Xenia Knoll | 6-4, 2-1, Xenia Knoll - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.17 2. runda | vs. Deborah Kerfs | 7-5, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Cindy Castille | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Telde - ceglana | ||||
05.10.17 Ćwierćfinał | vs. Meritxell Perera Ros | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.17 2. runda | vs. Ioana Gheorghita | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
02.09.17 Półfinał | vs. Marina Melnikova | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.09.17 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.17 2. runda | vs. Deborah Kerfs | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.17 1. runda | vs. Salma Djoubri | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
19.08.17 Finał | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.17 Półfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.17 Ćwierćfinał | vs. Ines Murta | 6-3, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
16.08.17 2. runda | vs. Emily Seibold | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.08.17 1. runda | vs. Kassandra Davesne | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
09.08.17 2. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Carlota Molina Megias | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Middelburg - ceglana | ||||
06.07.17 2. runda | vs. Arantxa Rus | - | szczegóły meczu | |
05.07.17 1. runda | vs. Sophia Kovalets | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
De Haan - ceglana | ||||
27.06.17 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-76, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Saint Martin - twarda | ||||
25.01.17 1. runda | vs. Giuliana Olmos | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
16.01.17 1. runda klasyf. | vs. Carla Touly | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.01.17 2. runda klasyf. | vs. Josephine Kuhlman | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Daytona Beach - ceglana | ||||
09.01.17 1. runda klasyf. | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
04.11.16 Półfinał | vs. Amanda Carreras | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.16 Ćwierćfinał | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.16 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
01.11.16 1. runda | vs. Emilie Elde | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
17.10.16 1. runda | vs. Rosalie Van Der Hoek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Ioana Gheorghita - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Nina Furmaniak | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Xinyu Cai | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Mihaela Kaftanova | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Balsen Kaya | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
08.11.17 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Wacker | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-1, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Seville - ceglana | ||||
09.10.17 Klasyf. | vs. Luisa Stefani | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Carla Girbau Romero | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Telde - ceglana | ||||
04.10.17 2. runda | vs. Chayenne Ewijk | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Marta Reboredo Montesdeoca | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Huliya Esen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
04.09.17 Klasyf. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Karine Brucher | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Victoria Bosio | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Graz - ceglana | ||||
14.08.17 Klasyf. | vs. Josephine Kuhlman | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Elena Griessner | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
10.08.17 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Luminita Tutunaru | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.17 Klasyf. | vs. Viktoria Surova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |