MECZ
05.09.16 | 1. runda | Chayenne Ewijk | Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | Alphen aan | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Chayenne Ewijk | Alisa Yakimakho | |
1. podanie % | 13/29 (45%) | 17/31 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 11/13 (85%) | 4/17 (24%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/16 (81%) | 3/14 (21%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/31 (77%) | 5/29 (17%) |
Zdobyte punkty – razem | 48/60 (80%) | 12/60 (20%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
17.08.01, 22 lat
17.08.01, 22 lat
Chayenne Ewijk vs. Alisa Yakimakho - Wzajemne mecze
05.09.16 | 1. runda | Chayenne Ewijk | Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Alphen aan | ceglana |
Chayenne Ewijk form & Alisa Yakimakho form
Chayenne Ewijk - ostatnie mecze
Petange - halowa | ||||
04.11.17 Finał | vs. Sviatlana Pirazhenka | 2-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.17 Półfinał | vs. Eleonora Molinaro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.17 Ćwierćfinał | vs. Xenia Knoll | 6-4, 2-1, Xenia Knoll - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.17 2. runda | vs. Deborah Kerfs | 7-5, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Cindy Castille | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Telde - ceglana | ||||
05.10.17 Ćwierćfinał | vs. Meritxell Perera Ros | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.17 2. runda | vs. Ioana Gheorghita | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
02.09.17 Półfinał | vs. Marina Melnikova | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.09.17 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.17 2. runda | vs. Deborah Kerfs | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.17 1. runda | vs. Salma Djoubri | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
19.08.17 Finał | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.17 Półfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.17 Ćwierćfinał | vs. Ines Murta | 6-3, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
16.08.17 2. runda | vs. Emily Seibold | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.08.17 1. runda | vs. Kassandra Davesne | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
09.08.17 2. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Carlota Molina Megias | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Middelburg - ceglana | ||||
06.07.17 2. runda | vs. Arantxa Rus | - | szczegóły meczu | |
05.07.17 1. runda | vs. Sophia Kovalets | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
De Haan - ceglana | ||||
27.06.17 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-76, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Saint Martin - twarda | ||||
25.01.17 1. runda | vs. Giuliana Olmos | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
16.01.17 1. runda klasyf. | vs. Carla Touly | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.01.17 2. runda klasyf. | vs. Josephine Kuhlman | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Daytona Beach - ceglana | ||||
09.01.17 1. runda klasyf. | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
04.11.16 Półfinał | vs. Amanda Carreras | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.16 Ćwierćfinał | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.16 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
01.11.16 1. runda | vs. Emilie Elde | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
17.10.16 1. runda | vs. Rosalie Van Der Hoek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Alisa Yakimakho - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Lammas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |