MECZ
19.03.19 | 1. runda | Chantal Skamlova | Sara Lanca | 6-4, 6-1 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Chantal Skamlova | Sara Lanca | |
1. podanie % | 30/44 (68%) | 30/46 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/30 (67%) | 11/30 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/14 (36%) | 4/16 (25%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/46 (67%) | 19/44 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Chantal Skamlova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Chantal Skamlova | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-3 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chantal Skamlova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chantal Skamlova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chantal Skamlova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Chantal Skamlova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chantal Skamlova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chantal Skamlova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chantal Skamlova vs. Sara Lanca - Wzajemne mecze
19.03.19 | 1. runda | Chantal Skamlova | Sara Lanca | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Chantal Skamlova form & Sara Lanca form
Chantal Skamlova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.02.22 Ćwierćfinał | vs. Ilay Yoruk | 0-3, - Chantal Skamlova - krecz | szczegóły meczu | |
05.02.22 2. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.02.22 1. runda | vs. Gozde Turhan | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
10.08.21 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
28.06.21 1. runda | vs. Johana Markova | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 6-2, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-2, - Chantal Skamlova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.05.21 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.21 Klasyf. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
25.03.21 2. runda | vs. Iva Primorac | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.21 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
19.03.21 Ćwierćfinał | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.21 2. runda | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Yvonna Zuffova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
31.01.21 Finał | vs. Anastasia Nefedova | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.21 Półfinał | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.21 Ćwierćfinał | vs. Anita Wagner | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.21 2. runda | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.01.21 1. runda | vs. Akilah James | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.01.21 Półfinał | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.01.21 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.21 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.01.21 1. runda | vs. Anita Wagner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.01.21 Finał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Sara Lanca - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 Klasyf. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - krecz | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |