MECZ
28.06.19 | Ćwierćfinał | Chantal Skamlova | Nikola Breckova | 7-5, 6-1 | W15 Budapest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Chantal Skamlova | Nikola Breckova | |
1. podanie % | 57/75 (76%) | 52/65 (80%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/57 (58%) | 21/52 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/18 (56%) | 6/13 (46%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 3/17 (18%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/65 (58%) | 32/75 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/140 (58%) | 59/140 (42%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0 | ||
Chantal Skamlova | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-15, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Chantal Skamlova | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Nikola Breckova | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Chantal Skamlova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chantal Skamlova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Chantal Skamlova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Nikola Breckova | |
0-0 | ||
Chantal Skamlova | 6-5 | |
0-0, 15-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Chantal Skamlova | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
2-0 | Nikola Breckova | |
0-0 | ||
Chantal Skamlova | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-15 | ||
Chantal Skamlova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chantal Skamlova vs. Nikola Breckova - Wzajemne mecze
28.06.19 | Ćwierćfinał | Chantal Skamlova | Nikola Breckova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Budapest | ceglana |
Chantal Skamlova form & Nikola Breckova form
Chantal Skamlova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.02.22 Ćwierćfinał | vs. Ilay Yoruk | 0-3, - Chantal Skamlova - krecz | szczegóły meczu | |
05.02.22 2. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.02.22 1. runda | vs. Gozde Turhan | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
10.08.21 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
28.06.21 1. runda | vs. Johana Markova | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 6-2, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-2, - Chantal Skamlova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.05.21 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.21 Klasyf. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
25.03.21 2. runda | vs. Iva Primorac | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.21 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
19.03.21 Ćwierćfinał | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.21 2. runda | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Yvonna Zuffova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
31.01.21 Finał | vs. Anastasia Nefedova | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.21 Półfinał | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.21 Ćwierćfinał | vs. Anita Wagner | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.21 2. runda | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.01.21 1. runda | vs. Akilah James | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.01.21 Półfinał | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.01.21 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.21 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.01.21 1. runda | vs. Anita Wagner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.01.21 Finał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Nikola Breckova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |