MECZ
11.07.17 | 1. runda | Chantal Skamlova | Fanny Stollar | 6-1, 6-3 | Budapest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Chantal Skamlova | Fanny Stollar | |
1. podanie % | 48/68 (71%) | 16/64 (25%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/48 (63%) | 12/16 (75%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/20 (45%) | 14/48 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 2/9 (22%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/64 (59%) | 29/68 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/132 (58%) | 55/132 (42%) |
Double foul | 4 | 13 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chantal Skamlova vs. Fanny Stollar - Wzajemne mecze
11.07.17 | 1. runda | Chantal Skamlova | Fanny Stollar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
Chantal Skamlova form & Fanny Stollar form
Chantal Skamlova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.02.22 2. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.02.22 Ćwierćfinał | vs. Ilay Yoruk | 0-3, - Chantal Skamlova - krecz | szczegóły meczu | |
01.02.22 1. runda | vs. Gozde Turhan | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
10.08.21 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
28.06.21 1. runda | vs. Johana Markova | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 6-2, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-2, - Chantal Skamlova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.05.21 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.21 Klasyf. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
25.03.21 2. runda | vs. Iva Primorac | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.21 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
19.03.21 Ćwierćfinał | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.21 2. runda | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Yvonna Zuffova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
31.01.21 Finał | vs. Anastasia Nefedova | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.21 Półfinał | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.21 Ćwierćfinał | vs. Anita Wagner | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.21 2. runda | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.01.21 1. runda | vs. Akilah James | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.01.21 Półfinał | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.01.21 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.21 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-75, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.01.21 1. runda | vs. Anita Wagner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.01.21 Finał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Fanny Stollar - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Francisca Jorge | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Storm Hunter | 0-3, - Fanny Stollar - krecz | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Sohyun Park | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Eri Shimizu | 5-7, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-67, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Vivian Wolff | 6-2, 3-0, Vivian Wolff - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mana Kawamura | 5-7, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Lulu Sun | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Paris Corley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-75, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Carolyn Campana | 7-63, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
04.08.23 Półfinał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |