Rosja
08.01.01, 23 lat
08.01.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polina Naumenko vs. Chantal Sauvant - Wzajemne mecze
07.05.18 | Klasyf. | Chantal Sauvant | Polina Naumenko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Polina Naumenko form & Chantal Sauvant form
Polina Naumenko - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Gogol | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-2, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Elena Griessner | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Chantal Sauvant - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Alisa Baranovska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.04.24 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.04.24 Półfinał | vs. Daria Egorova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Adelina Lachinova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 7-64, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-4, Ane Mintegi Del Olmo - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Marie Benoit | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Marie Benoit | 0-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Laura Samsonova | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Laura Samsonova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ruth Roura Llaverias | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Cindy Langlais | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |