Tajlandia
28.03.02, 21 lat
10407 $
28.03.02, 21 lat
10407 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Supapitch Kuearum vs. Chang Liu - Wzajemne mecze
05.09.18 | 2. runda | Chang Liu | Supapitch Kuearum | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Nonthaburi | twarda |
Supapitch Kuearum form & Chang Liu form
Supapitch Kuearum - ostatnie mecze
W15 Nakhon - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Anri Nagata | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Sue Yan Tan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Alicia Smith | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ai Yamaguchi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
14.06.22 Klasyf. | vs. Kamonwan Yodpetch | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Niharika Deshmukh | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Eri Shimizu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Jodhpur - twarda | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Soha Sadiq | 2-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 0-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Varvara Flink | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Sohyun Park | 6-3, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
30.12.19 1. runda klasyf. | vs. Olga Doroshina | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Jiangxue Han | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Ying Zhang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Funa Kozaki | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Jiangxue Han | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu |
Chang Liu - ostatnie mecze
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Sakura Hondo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Olga Helmi | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Ziyue Sun | 6-4, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Meiqi Guo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.19 Ćwierćfinał | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Eden Silva | 6-72, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Sizikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 7-66, 3-0, Eudice Wong Chong - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Jiaying He | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yuping Wang | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Ziyi Yang | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tianjin - twarda | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Shanshan Guo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |