Chang Liu vs. Subin Park 21.05.2018

Chang Liu vs. Subin Park 21.05.2018 - Changwon - porównanie

MECZ

21.05.182. runda klasyf.Chang Liu Subin Park 6-1, 4-6, 6-3 Republic of Korea Changwon twarda

STATYSTYKA MECZU

6-3

Chang Liu
Chiny
01.08.90, 28 lat




702
30
128909 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
31.10.98, 19 lat







Subin Park
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Chang Liu vs. Subin Park - Wzajemne mecze

21.05.182. runda klasyf.Chang LiuSubin Park6-1, 4-6, 6-3 szczegóły meczuRepublic of Korea Changwon twarda

Chang Liu - ostatnie mecze

Thailand Nonthaburi - twarda
07.09.18
Półfinał
vs. Patcharin Cheapchadej4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
06.09.18
Ćwierćfinał
vs. Marianna Zakarlyuk6-3, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.09.18
2. runda
vs. Supapitch Kuearum6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
03.09.18
1. runda
vs. Ho Ching Wu6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
28.08.18
1. runda
vs. Hua-Chen Lee4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
China Guiyang - twarda
17.08.18
Ćwierćfinał
vs. Anastasia Gasanova6-74, 2-6 porażkaszczegóły meczu
16.08.18
2. runda
vs. Qinwen Zheng7-5, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
14.08.18
1. runda
vs. Ai Wen Zhu3-6, 6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
13.08.18
Klasyf.
vs. Riya Bhatia3-6, 6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
12.08.18
2. runda klasyf.
vs. Angelina Gabueva6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
11.08.18
1. runda klasyf.
vs. Nicole Khirin6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
China Jinan - twarda
06.08.18
2. runda klasyf.
vs. Qianhui Tang3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
05.08.18
1. runda klasyf.
vs. Dan Ni Wang7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
China Tianjin - twarda
10.07.18
1. runda
vs. Shuyue Ma2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
09.07.18
Klasyf.
vs. Ziyue Sun6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
08.07.18
2. runda klasyf.
vs. Xue Cao6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Daegu - twarda
21.06.18
2. runda
vs. Na-Lae Han3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
20.06.18
1. runda
vs. Zhibek Kulambayeva3-6, 6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
19.06.18
Klasyf.
vs. Sang Hee Park6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
18.06.18
2. runda klasyf.
vs. Mihoki Miyahara6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Gyeongsan - twarda
15.06.18
Ćwierćfinał
vs. Eri Shimizu4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
14.06.18
2. runda
vs. Kanako Morisaki6-3, 0-6, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
13.06.18
1. runda
vs. Ryeong Gyeong Park6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Sangju - halowa
09.06.18
Półfinał
vs. Ho Ching Wu2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
08.06.18
Ćwierćfinał
vs. Eunhye Lee (2000)7-66, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
07.06.18
2. runda
vs. Eri Shimizu6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
05.06.18
1. runda
vs. Hanna Chang6-73, 7-68, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Changwon - twarda
22.05.18
Klasyf.
vs. Ayumi Koshiishi1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
21.05.18
2. runda klasyf.
vs. Subin Park6-1, 4-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
20.05.18
1. runda klasyf.
vs. Hwui Won Wi6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu

Subin Park - ostatnie mecze

Republic of Korea Yeongwol - twarda
06.09.18
2. runda
vs. Eunji Lee (2001)3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
04.09.18
1. runda
vs. Jin Ju Lee6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Yeongwol - twarda
30.08.18
2. runda
vs. Angelina Gabueva0-6, 6-4, 6-74 porażkaszczegóły meczu
29.08.18
1. runda
vs. Alexandra Walters6-0, 2-0, Alexandra Walters - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
28.08.18
Klasyf.
vs. Dami Lee2-6, 6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
27.08.18
2. runda klasyf.
vs. Sung Hee Kim7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
26.08.18
1. runda klasyf.
vs. Seoyeon Lee6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Gimcheon - twarda
22.08.18
1. runda
vs. Roosh Wijesundera2-6, 6-2, 2-6 porażkaszczegóły meczu
21.08.18
Klasyf.
vs. Sun Bin Kim6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
20.08.18
2. runda klasyf.
vs. Seunghyun Lee6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
19.08.18
1. runda klasyf.
vs. Ye Ji Jo2-6, 6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Gyeongsan - twarda
10.06.18
1. runda klasyf.
vs. Hyojung Yea2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Sangju - halowa
07.06.18
2. runda
vs. Ayaka Okuno6-74, 4-6 porażkaszczegóły meczu
06.06.18
1. runda
vs. Se-Hyun Kim1-6, 6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
05.06.18
Klasyf.
vs. Sang Hee Park5-4, Sang Hee Park - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
04.06.18
2. runda klasyf.
vs. Ji Hey Lee6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
03.06.18
1. runda klasyf.
vs. Sumin Kim6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Changwon - twarda
21.05.18
2. runda klasyf.
vs. Chang Liu1-6, 6-4, 3-6 porażkaszczegóły meczu
20.05.18
1. runda klasyf.
vs. Cheon Seog Hui6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Incheon - twarda
13.05.18
1. runda klasyf.
vs. Chin-Wei Chan2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Yeongwol - twarda
04.09.17
2. runda klasyf.
vs. Ji Youn Lee6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.17
1. runda klasyf.
vs. Hyeseo Shin6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.17
Klasyf.
vs. You-Na Sul6-76, 6-75 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Yeongwol - twarda
30.08.17
1. runda
vs. Hoyeon Nor6-78, 3-6 porażkaszczegóły meczu
28.08.17
2. runda klasyf.
vs. Mijung Kang6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
28.08.17
Klasyf.
vs. Jia Qi Ren6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
28.08.17
1. runda klasyf.
vs. So-Hee Yoon4-6, 6-4, 7-610 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Gimcheon - twarda
12.06.17
1. runda klasyf.
vs. Chin-Wei Chan4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Gimcheon - twarda
05.06.17
1. runda klasyf.
vs. Cherry Kim2-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Sangju - twarda
29.05.17
2. runda klasyf.
vs. Hyejin Lee6-3, 2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
<