INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ho Ching Wu vs. Chang Liu - Wzajemne mecze
03.09.18 | 1. runda | Chang Liu | Ho Ching Wu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Nonthaburi | twarda |
09.06.18 | Półfinał | Ho Ching Wu | Chang Liu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Sangju | halowa |
Ho Ching Wu form & Chang Liu form
Ho Ching Wu - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. I-Hsuan Cho | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yui Chikaraishi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Riko Kikawada | 7-5, 4-3, Riko Kikawada - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Annemarie Lazar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yiming Dang | 1-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mia Slama | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Maya Joint | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Yanni Liu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Zijun Jiang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jiumeng Liu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Soo Ha Jang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Dayeon Back | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Chang Liu - ostatnie mecze
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Sakura Hondo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Olga Helmi | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Ziyue Sun | 6-4, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Meiqi Guo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.19 Ćwierćfinał | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Eden Silva | 6-72, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Sizikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 7-66, 3-0, Eudice Wong Chong - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Jiaying He | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yuping Wang | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Ziyi Yang | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tianjin - twarda | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Shanshan Guo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |