INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chang Liu vs. Catherine Chantraine - Wzajemne mecze
23.04.12 | 1. runda | Chang Liu | Catherine Chantraine | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | Vic | ceglana |
Chang Liu form & Catherine Chantraine form
Chang Liu - ostatnie mecze
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Sakura Hondo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Olga Helmi | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Ziyue Sun | 6-4, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Meiqi Guo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.19 Ćwierćfinał | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Eden Silva | 6-72, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Sizikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 7-66, 3-0, Eudice Wong Chong - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Jiaying He | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yuping Wang | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Ziyi Yang | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tianjin - twarda | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Shanshan Guo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Catherine Chantraine - ostatnie mecze
W25 Koksijde - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Suzan Lamens | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Pauline Demel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 3-6, 7-62, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
04.03.19 Klasyf. | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Marie | 6-3, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Sandra Samir | 3-6, 0-2, - Catherine Chantraine - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Polina Kozyreva | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
26.10.18 Ćwierćfinał | vs. Nikola Tomanova | 6-3, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.18 2. runda | vs. Sihem Bellahouel | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.10.18 1. runda | vs. Chloe Cirotte | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Telde - ceglana | ||||
05.10.18 Półfinał | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.18 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.18 2. runda | vs. Marta Reboredo Montesdeoca | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Klara Hajkova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melilla - ceglana | ||||
28.09.18 Półfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.18 Ćwierćfinał | vs. Marina Benito | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.18 2. runda | vs. Ana Conde Vendrell | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.18 1. runda | vs. Martina Fricova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
05.08.18 Klasyf. | vs. Alice Tubello | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
11.07.18 2. runda | vs. Anna Ukolova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |