MECZ
09.04.14 | 2. runda | Chanelle Scheepers | Alexandra Panova | 6-3, 6-2 | Bogota | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Chanelle Scheepers | Alexandra Panova | |
1. podanie % | 38/52 (73%) | 38/59 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/38 (55%) | 16/38 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 6/21 (29%) |
Zdobyte break-ball | 7/15 (47%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/59 (63%) | 23/52 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chanelle Scheepers vs. Alexandra Panova - Wzajemne mecze
09.04.14 | 2. runda | Chanelle Scheepers | Alexandra Panova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Bogota | ceglana |
10.12.07 | Ćwierćfinał | Alexandra Panova | Chanelle Scheepers | 7-5, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | Lagos | twarda |
Chanelle Scheepers form & Alexandra Panova form
Chanelle Scheepers - ostatnie mecze
Charleston - ceglana | ||||
07.04.15 2. runda | vs. Andrea Petkovic | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.04.15 1. runda | vs. Marina Erakovic | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
24.03.15 Klasyf. | vs. Evgeniya Rodina | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.03.15 1. runda klasyf. | vs. Kimiko Date | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
11.03.15 1. runda | vs. Sloane Stephens | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
16.02.15 1. runda | vs. Grace Min | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.15 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sydney - twarda | ||||
09.01.15 1. runda klasyf. | vs. Tsvetana Pironkova | 6-75, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
05.01.15 1. runda | vs. Barbora Strycova | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
26.09.14 1. runda klasyf. | vs. Yifan Xu | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Wuhan - twarda | ||||
20.09.14 1. runda klasyf. | vs. Timea Bacsinszky | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
17.09.14 2. runda | vs. Agnieszka Radwanska | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.09.14 1. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
09.09.14 1. runda | vs. Jana Cepelova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.14 1. runda | vs. Christina Mchale | 2-6, 6-1, 6-75 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
11.08.14 1. runda | vs. Flavia Pennetta | 3-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.14 Klasyf. | vs. Timea Babos | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.08.14 1. runda klasyf. | vs. Timea Bacsinszky | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
20.07.14 Finał | vs. Mona Barthel | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.07.14 Półfinał | vs. Jana Cepelova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.14 Ćwierćfinał | vs. Lara Arruabarrena | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.14 2. runda | vs. Laura Siegemund | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.07.14 1. runda | vs. Mariana Duque-Marino | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bad Gastein - ceglana | ||||
11.07.14 Ćwierćfinał | vs. Sara Errani | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.14 2. runda | vs. Yvonne Meusburger | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.14 1. runda | vs. Mariana Duque-Marino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
26.06.14 2. runda | vs. Serena Williams | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.14 1. runda | vs. Christina Mchale | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
27.05.14 1. runda | vs. Silvia Soler-Espinosa | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
02.06.14 1. runda | vs. Irina Ramialison | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Alexandra Panova - ostatnie mecze
Monterrey - twarda | ||||
01.04.19 Klasyf. | vs. Miyu Kato | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.03.19 2. runda klasyf. | vs. Asia Muhammad | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.03.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-2, 7-610 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
05.01.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 6-1, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.18 2. runda klasyf. | vs. Silvia Soler-Espinosa | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.12.18 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Renata Voracova | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-67, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
23.09.18 Klasyf. | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Conny Perrin | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 7-65, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 6-71, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Palkina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
13.07.18 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.18 2. runda | vs. Dalma Galfi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.18 1. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 1-2, Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Alena Fomina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Cornelia Lister | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Marie Benoit | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.18 Klasyf. | vs. Valeriya Solovyeva | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.06.18 1. runda klasyf. | vs. Selina Dal | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
20.06.18 2. runda | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Alice Rame | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |