MECZ
07.09.19 | Półfinał | Chanel Simmonds | Alicia Barnett | 7-64, 6-3 | W15 Sajur | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Chanel Simmonds | Alicia Barnett | |
1. podanie % | 49/71 (69%) | 49/72 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/49 (61%) | 27/49 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/22 (55%) | 10/23 (43%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/72 (49%) | 29/71 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/143 (54%) | 66/143 (46%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Chanel Simmonds | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Chanel Simmonds | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Alicia Barnett | |
0-0 | ||
Chanel Simmonds | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Chanel Simmonds | 2-4 | |
0-0 | ||
Chanel Simmonds | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Chanel Simmonds | 5-5 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Alicia Barnett | |
0-0, 30-0, 15-30 | ||
Chanel Simmonds | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Alicia Barnett | |
0-0 | ||
Chanel Simmonds | 1-0 | |
0-0, 0-30, 40-30, 40-40 | ||
1-1 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Chanel Simmonds | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Chanel Simmonds | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Chanel Simmonds | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chanel Simmonds vs. Alicia Barnett - Wzajemne mecze
07.09.19 | Półfinał | Chanel Simmonds | Alicia Barnett | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Sajur | twarda |
Chanel Simmonds form & Alicia Barnett form
Chanel Simmonds - ostatnie mecze
W15 San - twarda | ||||
18.06.23 Finał | vs. Sara Daavettila | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Kate Fakih | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Katherine Hui | 6-1, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Megan Mccray | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Anita Sahdiieva | 6-0, 3-0, Anita Sahdiieva - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Samantha Horwood | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yinglak Jittakoat | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Haley Giavara | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Isabella Chhiv | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Bianca Molnar | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Alina Charaeva | 2-6, - Chanel Simmonds - krecz | szczegóły meczu | |
21.09.21 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 7-64, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
20.02.21 Półfinał | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.21 Ćwierćfinał | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.21 2. runda | vs. Eden Silva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.21 1. runda | vs. Gabriela Ce | 6-4, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
14.01.21 2. runda | vs. Elina Avanesyan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.01.21 1. runda | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
08.01.21 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.01.21 2. runda | vs. Elena Grekul | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.01.21 1. runda | vs. Aya El Aouni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Jessie Aney | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.20 Ćwierćfinał | vs. Romana Cisovska | 6-75, 6-4, 6-77 | szczegóły meczu |
Alicia Barnett - ostatnie mecze
Granby - twarda | ||||
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.04.22 Klasyf. | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 7-5, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 3-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
10.02.22 2. runda | vs. Martina Trevisan | 6-2, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.22 1. runda | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.22 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 6-77, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jenifer Anger | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 4-6, 7-63, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Funchal - twarda | ||||
15.11.21 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sashi Kempster | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Sada Nahimana | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-78, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.10.21 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.10.21 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Estela Perez-Somarriba | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.21 1. runda | vs. Francisca Jorge | 7-63, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.21 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.21 1. runda klasyf. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
13.09.21 Klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Carolina Caetano Reis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |