INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Melis Sezer vs. Cemre Anil - Wzajemne mecze
21.12.18 | 2. runda | Melis Sezer | Cemre Anil | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
27.09.18 | 2. runda | Cemre Anil | Melis Sezer | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
10.11.16 | 2. runda | Melis Sezer | Cemre Anil | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
11.08.14 | 2. runda | Melis Sezer | Cemre Anil | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Istanbul | twarda |
07.05.12 | 1. runda | Melis Sezer | Cemre Anil | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Istanbul | twarda |
Melis Sezer form & Cemre Anil form
Melis Sezer - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
13.09.22 Klasyf. | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Cemre Anil - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.21 2. runda klasyf. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.21 2. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.21 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.21 1. runda | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.01.21 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.01.21 Klasyf. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.01.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.20 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
17.09.20 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |