MECZ
29.07.19 | 1. runda klasyf. | Celine Fritsch | Louise Wittouck | 4-6, 6-3, 10-5 | W15 Knokke | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
25.11.00, 23 lat
25.11.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
12.05.00, 23 lat
12.05.00, 23 lat
Celine Fritsch vs. Louise Wittouck - Wzajemne mecze
29.07.19 | 1. runda klasyf. | Celine Fritsch | Louise Wittouck | 4-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | W15 Knokke | ceglana |
Celine Fritsch form & Louise Wittouck form
Celine Fritsch - ostatnie mecze
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 0-6, 0-3, - Celine Fritsch - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Silvia Njiric | 0-3, - Celine Fritsch - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Louise Wittouck | 4-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Kudelova | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Lea Tholey | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Xingchen Liu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
15.11.18 1. runda | vs. Louise Brunskog | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.18 Klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Conde Vendrell | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Sarah Lee | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Ivana Topcic | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Laura Schaeder | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.18 Klasyf. | vs. Alice Zapolla | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Aline Thommen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Oana Gavrila | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu |
Louise Wittouck - ostatnie mecze
W15 Knokke - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Celine Fritsch | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Blanca Puig Caballero | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Margaux Bovy | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Middelkerke - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda | vs. Constance Sibille | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
De Haan - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
22.08.16 2. runda klasyf. | vs. Laura Tinello | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.16 Klasyf. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nieuwpoort - ceglana | ||||
21.06.16 1. runda | vs. Luna Meers | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.16 2. runda klasyf. | vs. Zara De Schutter | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.16 Klasyf. | vs. Sophie Gerits | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |