Rumunia
21.04.99, 24 lat
21.04.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Evelyne Atticia Tiron vs. Catherine Chantraine - Wzajemne mecze
20.10.14 | 1. runda | Catherine Chantraine | Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Evelyne Atticia Tiron form & Catherine Chantraine form
Evelyne Atticia Tiron - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Monika Wojcik | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Sabrina Olimjanova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Darya Volkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 1-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.23 1. runda | vs. Eunhye Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Nasiba Espolova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Fenyves | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Grekul | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 7-5, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Navratilova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-3, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Denise Valente | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 7-65, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Wassila Achouri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Catherine Chantraine - ostatnie mecze
W25 Koksijde - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Suzan Lamens | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Pauline Demel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 3-6, 7-62, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
04.03.19 Klasyf. | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Marie | 6-3, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Sandra Samir | 3-6, 0-2, - Catherine Chantraine - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Polina Kozyreva | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
26.10.18 Ćwierćfinał | vs. Nikola Tomanova | 6-3, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.18 2. runda | vs. Sihem Bellahouel | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.10.18 1. runda | vs. Chloe Cirotte | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Telde - ceglana | ||||
05.10.18 Półfinał | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.18 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.18 2. runda | vs. Marta Reboredo Montesdeoca | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Klara Hajkova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melilla - ceglana | ||||
28.09.18 Półfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.18 Ćwierćfinał | vs. Marina Benito | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.18 2. runda | vs. Ana Conde Vendrell | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.18 1. runda | vs. Martina Fricova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
05.08.18 Klasyf. | vs. Alice Tubello | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
11.07.18 2. runda | vs. Anna Ukolova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |