MECZ
20.06.16 | 1. runda klasyf. | Caroline Dolehide | Sofia Sewing | 6-1, 6-2 | Baton Rouge | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Caroline Dolehide vs. Sofia Sewing - Wzajemne mecze
20.06.16 | 1. runda klasyf. | Caroline Dolehide | Sofia Sewing | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Baton Rouge | twarda |
14.03.16 | 2. runda klasyf. | Sofia Sewing | Caroline Dolehide | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Orlando | ceglana |
Caroline Dolehide form & Sofia Sewing form
Caroline Dolehide - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
11.03.24 3. runda | vs. Yue Yuan | 6-1, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.03.24 2. runda | vs. Victoria Azarenka | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Petra Martic | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
11.02.24 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Cori Gauff | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Lin Zhu | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Mayar Sherif | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emina Bektas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 7-66, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
23.09.23 Finał | vs. Maria Sakkari | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Półfinał | vs. Sofia Kenin | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Trevisan | 3-6, 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 3. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.23 2. runda | vs. Sachia Vickery | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Peyton Stearns | 6-71, 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Louisa Chirico | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Alana Smith | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Makenna Jones | 6-76, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Marcela Zacarias | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
06.08.23 Finał | vs. Renata Zarazua | 6-1, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu |
Sofia Sewing - ostatnie mecze
W80 Macon - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
08.06.23 Ćwierćfinał | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 2. runda | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.04.23 3. runda | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - krecz | szczegóły meczu | |
26.04.23 2. runda | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
20.04.23 3. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 2. runda | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |