MECZ
29.11.17 | 2. runda | Carolina Meligeni Alves | Lara Escauriza | 6-4, 6-1 | Santiago | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Carolina Meligeni Alves | Lara Escauriza | |
1. podanie % | 30/48 (63%) | 37/57 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/30 (73%) | 19/37 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 9/20 (45%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/57 (51%) | 15/48 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Carolina Meligeni Alves vs. Lara Escauriza - Wzajemne mecze
29.11.17 | 2. runda | Carolina Meligeni Alves | Lara Escauriza | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Santiago | ceglana |
14.09.17 | 2. runda | Carolina Meligeni Alves | Lara Escauriza | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
30.08.17 | 1. runda | Carolina Meligeni Alves | Lara Escauriza | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Carolina Meligeni Alves form & Lara Escauriza form
Carolina Meligeni Alves - ostatnie mecze
W15 Sao - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Julieta Estable | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Victoria Bosio | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Candiotto | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Ena Shibahara | 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kayla Cross | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Candela Vazquez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Julia Riera | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Luisina Giovannini | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-63, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Pilar Beveraggi Lespiau | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 5-2, - Carolina Meligeni Alves - krecz | szczegóły meczu |
Lara Escauriza - ostatnie mecze
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lambare - ceglana | ||||
19.12.21 Finał | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.21 Półfinał | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.21 Ćwierćfinał | vs. Lucia Peyre | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.12.21 2. runda | vs. Antonia Vergara Rivera | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.12.21 1. runda | vs. Aline Aveiro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Relebogile Sereo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Brasilia - ceglana | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Gabriela Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 Klasyf. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Juliana Munhoz | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.21 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80+H Les - twarda | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | - Lara Escauriza - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Conde-Vendrell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.21 Klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alicia Alvarez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
01.06.21 2. runda klasyf. | vs. Jessica Livianu | 1-6, 0-3, - Lara Escauriza - krecz | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amber Mcginnis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Julia Riera | 3-6, 7-61, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Madison Appel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Ingrid Martins | 7-5, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu |