MECZ
05.12.17 | 1. runda | Carolina Meligeni Alves | Daniela Macarena Lopez | 6-2, 6-4 | Santiago | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Carolina Meligeni Alves | Daniela Macarena Lopez | |
1. podanie % | 35/53 (66%) | 39/67 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/35 (69%) | 20/39 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/18 (56%) | 13/28 (46%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/67 (51%) | 19/53 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/120 (57%) | 52/120 (43%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chile
09.04.97, 26 lat
09.04.97, 26 lat
Carolina Meligeni Alves vs. Daniela Macarena Lopez - Wzajemne mecze
07.10.18 | 1. runda klasyf. | Carolina Meligeni Alves | Daniela Macarena Lopez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
05.12.17 | 1. runda | Carolina Meligeni Alves | Daniela Macarena Lopez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Santiago | ceglana |
Carolina Meligeni Alves form & Daniela Macarena Lopez form
Carolina Meligeni Alves - ostatnie mecze
W15 Sao - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Julieta Estable | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Victoria Bosio | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Candiotto | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Ena Shibahara | 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kayla Cross | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Candela Vazquez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Julia Riera | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Luisina Giovannini | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-63, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Pilar Beveraggi Lespiau | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 5-2, - Carolina Meligeni Alves - krecz | szczegóły meczu |
Daniela Macarena Lopez - ostatnie mecze
W15 Lambare - ceglana | ||||
17.12.21 Ćwierćfinał | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.12.21 2. runda | vs. Sol Faga | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.12.21 1. runda | vs. Delfina Glorioso | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Santiago - ceglana | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Selya Rakki | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Williams | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Sophie Williams | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Molly Helgesson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
05.11.18 1. runda | vs. Luisa Stefani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 Klasyf. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yasmina El Sayed | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
29.07.18 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Rocio Sanchez Palacio | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Satsuki Takamura | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
23.04.18 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Villa Dolores - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Gabriela Ce | 6-3, 0-6, 1-1, - Daniela Macarena Lopez - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Lara Escauriza | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Juliana Valero | 5-7, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolly Ferreira | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |