MECZ
20.05.09 | 1. runda klasyf. | Carmen Klaschka | Florence Haring | 7-5, 6-3 | Paris | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Carmen Klaschka | Florence Haring | |
1. podanie % | 67/84 (80%) | 55/77 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/67 (54%) | 27/55 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/17 (47%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/77 (55%) | 40/84 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/161 (53%) | 75/161 (47%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Carmen Klaschka vs. Florence Haring - Wzajemne mecze
20.05.09 | 1. runda klasyf. | Carmen Klaschka | Florence Haring | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
18.08.08 | Finał | Carmen Klaschka | Florence Haring | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Westende | twarda |
Carmen Klaschka form & Florence Haring form
Carmen Klaschka - ostatnie mecze
Sutton - halowa | ||||
31.01.11 Klasyf. | vs. Elixane Lechemia | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
31.01.11 1. runda klasyf. | vs. Daneika Borthwick | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kaarst - dywanowa | ||||
24.01.11 1. runda | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning - dywanowa | ||||
01.11.10 1. runda | vs. Ana Vrljic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
20.09.10 1. runda | vs. Eva Fernandez-Brugues | 2-6, - Carmen Klaschka - krecz | szczegóły meczu | |
Zwevegem - ceglana | ||||
12.07.10 2. runda | vs. Sofie Oyen | 1-3, - Carmen Klaschka - krecz | szczegóły meczu | |
12.07.10 1. runda | vs. Josanne Van Bennekom | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
05.07.10 1. runda | vs. Julia Mayr | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
28.06.10 1. runda | vs. Madalina Gojnea | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kristinehamn - ceglana | ||||
21.06.10 Ćwierćfinał | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
21.06.10 Półfinał | vs. Lenka Wienerova | 6-2, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.10 1. runda | vs. Angelika Roesch | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.06.10 2. runda | vs. Andrea Koch-Benvenuto | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Szczecin - ceglana | ||||
07.06.10 1. runda | vs. Justine Ozga | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.10 2. runda | vs. Margit Ruutel | 6-0, 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
31.05.10 1. runda | vs. Darya Kustova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
10.05.10 1. runda | vs. Ksenia Pervak | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Estoril - ceglana | ||||
02.05.10 2. runda klasyf. | vs. Nina Bratchikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.10 1. runda klasyf. | vs. Eloisa-Maria Compostizo-De Andres | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
25.04.10 2. runda klasyf. | vs. Tsvetana Pironkova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.10 1. runda klasyf. | vs. Justine Ozga | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Jersey - halowa | ||||
22.03.10 1. runda | vs. Justine Ozga | 5-5, - Carmen Klaschka - krecz | szczegóły meczu | |
Biberach - halowa | ||||
22.02.10 2. runda | vs. Maria-Elena Camerin | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
22.02.10 1. runda | vs. Lina Stanciute | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.10 Ćwierćfinał | vs. Johanna Larsson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
08.02.10 1. runda | vs. Malin Ulvefeldt | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.02.10 2. runda | vs. Iryna Bremond | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
08.02.10 Ćwierćfinał | vs. Stephanie Vongsouthi | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.10 Półfinał | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sutton - halowa | ||||
01.02.10 2. runda | vs. Naomi Cavaday | 7-62, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Florence Haring - ostatnie mecze
Amiens - ceglana | ||||
14.03.11 1. runda klasyf. | vs. Valeria Podda | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.11 1. runda | vs. Marion Gaud | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
14.03.11 2. runda klasyf. | vs. Charlotte Rodier | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.11 2. runda | vs. Anna Arina Marenko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.11 Klasyf. | vs. Victoire Mfoumouangana | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portimao - twarda | ||||
21.02.11 1. runda | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.11 2. runda | vs. Justine Ozga | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.11 2. runda klasyf. | vs. Nicole Cianci | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.02.11 Klasyf. | vs. Rita Vilaca | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Albufeira - twarda | ||||
14.02.11 1. runda | vs. Charlotte Rodier | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.11 Klasyf. | vs. Catherine Chantraine | 7-64, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
14.02.11 1. runda klasyf. | vs. Ivone Alvaro | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.11 2. runda klasyf. | vs. Ema Polic | 7-5, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
Coimbra - twarda | ||||
31.01.11 1. runda | vs. Francesca Mazzali | 0-1, - Florence Haring - krecz | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
24.01.11 1. runda | vs. Margalita Chakhnashvili-Ranzinger | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vallduxo - ceglana | ||||
22.11.10 2. runda | vs. Nanuli Pipiya | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.10 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-3, 4-6, 3-0, Sara Sorribes Tormo - krecz | szczegóły meczu | |
Equeurdreville - halowa | ||||
15.11.10 2. runda | vs. Diana Stomlega | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.10 Ćwierćfinał | vs. Valerie Verhamme | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.10 1. runda | vs. Sophie Cornerotte | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.10 Półfinał | vs. Jessica Ginier | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
08.11.10 2. runda | vs. Vivienne Vierin | 6-74, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.10 Ćwierćfinał | vs. Irina Ramialison | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.10 Półfinał | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.10 1. runda | vs. Nadege Vergos | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
06.09.10 1. runda | vs. Nanuli Pipiya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Les Contamines - twarda | ||||
19.07.10 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
San Severo - ceglana | ||||
12.04.10 1. runda | vs. Irina Ramialison | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
17.10.09 1. runda klasyf. | vs. Barbora Strycova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
05.10.09 1. runda | vs. Stephanie Vongsouthi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |