MECZ
21.05.09 | 2. runda klasyf. | Carmen Klaschka | Anna Tatishvili | 6-2, 6-0 | Paris | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Carmen Klaschka | Anna Tatishvili | |
1. podanie % | 26/44 (59%) | 28/48 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/26 (73%) | 11/28 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 9/20 (45%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/48 (58%) | 14/44 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Carmen Klaschka vs. Anna Tatishvili - Wzajemne mecze
21.05.09 | 2. runda klasyf. | Carmen Klaschka | Anna Tatishvili | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
07.04.08 | 2. runda | Anna Tatishvili | Carmen Klaschka | 6-74, 7-64, 3-0, Anna Tatishvili - krecz | szczegóły meczu | Jackson | ceglana |
Carmen Klaschka form & Anna Tatishvili form
Carmen Klaschka - ostatnie mecze
Sutton - halowa | ||||
31.01.11 1. runda klasyf. | vs. Daneika Borthwick | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.11 Klasyf. | vs. Elixane Lechemia | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Kaarst - dywanowa | ||||
24.01.11 1. runda | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning - dywanowa | ||||
01.11.10 1. runda | vs. Ana Vrljic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
20.09.10 1. runda | vs. Eva Fernandez-Brugues | 2-6, - Carmen Klaschka - krecz | szczegóły meczu | |
Zwevegem - ceglana | ||||
12.07.10 1. runda | vs. Josanne Van Bennekom | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.07.10 2. runda | vs. Sofie Oyen | 1-3, - Carmen Klaschka - krecz | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
05.07.10 1. runda | vs. Julia Mayr | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
28.06.10 1. runda | vs. Madalina Gojnea | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kristinehamn - ceglana | ||||
21.06.10 1. runda | vs. Angelika Roesch | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.06.10 2. runda | vs. Andrea Koch-Benvenuto | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.06.10 Ćwierćfinał | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
21.06.10 Półfinał | vs. Lenka Wienerova | 6-2, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szczecin - ceglana | ||||
07.06.10 2. runda | vs. Margit Ruutel | 6-0, 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
07.06.10 1. runda | vs. Justine Ozga | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
31.05.10 1. runda | vs. Darya Kustova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
10.05.10 1. runda | vs. Ksenia Pervak | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Estoril - ceglana | ||||
02.05.10 2. runda klasyf. | vs. Nina Bratchikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.10 1. runda klasyf. | vs. Eloisa-Maria Compostizo-De Andres | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
25.04.10 2. runda klasyf. | vs. Tsvetana Pironkova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.10 1. runda klasyf. | vs. Justine Ozga | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Jersey - halowa | ||||
22.03.10 1. runda | vs. Justine Ozga | 5-5, - Carmen Klaschka - krecz | szczegóły meczu | |
Biberach - halowa | ||||
22.02.10 Ćwierćfinał | vs. Johanna Larsson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.10 1. runda | vs. Lina Stanciute | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.10 2. runda | vs. Maria-Elena Camerin | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
08.02.10 Półfinał | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.02.10 Ćwierćfinał | vs. Stephanie Vongsouthi | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.10 1. runda | vs. Malin Ulvefeldt | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.02.10 2. runda | vs. Iryna Bremond | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Sutton - halowa | ||||
01.02.10 1. runda | vs. Justine Ozga | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu |
Anna Tatishvili - ostatnie mecze
W60+H Rome - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Anastasia Grymalska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Timea Bacsinszky | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
14.10.17 Półfinał | vs. Ulrikke Eikeri | 5-7, 0-3, - Anna Tatishvili - krecz | szczegóły meczu | |
13.10.17 Ćwierćfinał | vs. Jovana Jovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.17 2. runda | vs. Francesca Di Lorenzo | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.17 1. runda | vs. Tara Moore | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Zoe Cauthen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Scotty | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
27.09.17 1. runda | vs. Taylor Townsend | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Deigman | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Quebec City - halowa | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Lucie Safarova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vancouver - twarda | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lexington - twarda | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Sofia Kenin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sacramento - twarda | ||||
25.07.17 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stockton - twarda | ||||
20.07.17 2. runda | vs. Ashley Kratzer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.17 1. runda | vs. Jennifer Elie | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Auburn - twarda | ||||
28.06.17 1. runda | vs. Julia Elbaba | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bethany Beach - ceglana | ||||
08.06.17 2. runda | vs. Maria Mateas | 1-4, - Anna Tatishvili - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.17 1. runda | vs. Nika Kukharchuk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.17 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
30.06.16 1. runda | vs. Mandy Minella | 5-7, 0-3, - Anna Tatishvili - krecz | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
13.06.16 Klasyf. | vs. Tamira Paszek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.16 2. runda klasyf. | vs. Olga Savchuk | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.06.16 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
08.06.16 2. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |