Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Moldova
24.04.96, 27 lat
24.04.96, 27 lat
Carla Touly vs. Iana Tishchenko - Wzajemne mecze
04.11.19 | Klasyf. | Carla Touly | Iana Tishchenko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Carla Touly form & Iana Tishchenko form
Carla Touly - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
05.07.20 1. runda | vs. Estelle Cascino | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
28.06.20 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
27.06.20 1. runda | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.06.20 1. runda | vs. Verena Meliss | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alice Tubello | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Karin Kennel | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.02.20 Klasyf. | vs. Bhuvana Kalva | 6-1, 3-0, Bhuvana Kalva - krecz | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.01.20 Klasyf. | vs. Nicole Teodosescu | 2-6, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Clothilde De Bernardi | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 2-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Angelica Raggi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Vladislava Petrovskaia | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Nakisa Djamshidi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Riya Bhatia | 1-6, 0-4, - Carla Touly - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Omolade Aderemi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Omolade Aderemi | - | szczegóły meczu | |
W15 Andrezieux - halowa | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Alice Robbe | 3-6, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Angela Juarez Blanco | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Yana Mogilnitskaya | 0-3, - Carla Touly - krecz | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Iana Tishchenko - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 Klasyf. | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.06.19 Klasyf. | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - twarda | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tunis - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.11.18 2. runda | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu |