MECZ
18.06.17 | 1. runda klasyf. | Carina Witthoeft | Rosa Vicens Mas | 6-1, 6-1 | Mallorca | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Carina Witthoeft | Rosa Vicens Mas | |
1. podanie % | 25/36 (69%) | 20/43 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/25 (84%) | 12/20 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/11 (64%) | 6/23 (26%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/43 (58%) | 8/36 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/79 (67%) | 26/79 (33%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Carina Witthoeft | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carina Witthoeft | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Carina Witthoeft | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Carina Witthoeft | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carina Witthoeft | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carina Witthoeft | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carina Witthoeft | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
5-1 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Carina Witthoeft vs. Rosa Vicens Mas - Wzajemne mecze
18.06.17 | 1. runda klasyf. | Carina Witthoeft | Rosa Vicens Mas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Mallorca | trawiasta |
Carina Witthoeft form & Rosa Vicens Mas form
Carina Witthoeft - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
08.01.19 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 1-5, - Carina Witthoeft - krecz | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
10.12.18 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.18 1. runda | vs. Vera Lapko | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-62, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
13.09.18 2. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.09.18 1. runda | vs. Elitsa Kostova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Serena Williams | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.18 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
18.08.18 2. runda klasyf. | vs. Pauline Parmentier | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.08.18 1. runda klasyf. | vs. Petra Martic | 4-6, 4-1, Petra Martic - krecz | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 1-4, - Carina Witthoeft - krecz | szczegóły meczu | |
Gstaad - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Evgeniya Rodina | 7-63, 4-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
13.07.18 Ćwierćfinał | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.18 2. runda | vs. Silvia Soler-Espinosa | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.07.18 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Wimbledon - trawiasta | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Carla Suarez Navarro | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Southsea - trawiasta | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Pauline Parmentier | 4-6, 6-1, 6-74 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
20.06.18 2. runda | vs. Tatjana Maria | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.18 1. runda | vs. Francesca Schiavone | 6-1, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
11.06.18 1. runda | vs. Bibiane Schoofs | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Fiona Ferro | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nurnberg - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Mona Barthel | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Bibiane Schoofs | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.04.18 1. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Zarina Diyas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Marketa Vondrousova | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 2-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lugano - ceglana | ||||
12.04.18 1. runda | vs. Kirsten Flipkens | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Rosa Vicens Mas - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.23 3. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
24.06.23 Finał | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |