Turcja
14.05.98, 25 lat
14.05.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
08.07.95, 28 lat
08.07.95, 28 lat
Deniz Paykoc vs. Camilla Diez - Wzajemne mecze
06.10.19 | 2. runda klasyf. | Deniz Paykoc | Camilla Diez | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
03.06.18 | 1. runda klasyf. | Camilla Diez | Deniz Paykoc | 6-2, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Deniz Paykoc form & Camilla Diez form
Deniz Paykoc - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.21 1. runda klasyf. | vs. Sathwika Sama | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.01.21 1. runda | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.12.20 1. runda | vs. Saki Imamura | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Bademci | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Melody Hefti | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-1, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 5-7, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.20 1. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Irina Dshandshgava | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Camilla Diez | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.10.19 Klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Paula Prehn | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Constanze Stepan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Varvara Kuznetsova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Ines Nicault | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Silvia Mattiolo | 3-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Camilla Diez - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Elena Jamshidi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 0-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Martina Caregaro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Ustinoff | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 2-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
Biella - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Bianca Turati | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Franze | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Aleksandra Buczynska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-2, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.05.18 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
27.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Chiara De Vito | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.03.18 Klasyf. | vs. Barbora Matusova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Federica Prati | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
19.02.18 2. runda klasyf. | vs. Ana Filipa Santos | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Agnes Ornella Biba | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.10.17 Klasyf. | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
06.10.17 1. runda | vs. Marie Benoit | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. Lisa Sabino | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Kristina Tina Godec | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |