MECZ
10.07.19 | 1. runda | Camila Romero | Diana Maria Mihail | 6-4, 6-0 | W15 Lima | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Camila Romero | Diana Maria Mihail | |
1. podanie % | 32/56 (57%) | 15/51 (29%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/32 (56%) | 8/15 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/24 (54%) | 9/36 (25%) |
Zdobyte break-ball | 7/9 (78%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/51 (67%) | 25/56 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Double foul | 2 | 9 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Camila Romero | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0 | ||
Camila Romero | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Camila Romero | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Camila Romero | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Diana Maria Mihail | |
Camila Romero | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-4 | Diana Maria Mihail | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Camila Romero | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Camila Romero | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Diana Maria Mihail | |
Camila Romero | 4-0 | |
5-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
15.08.00, 23 lat
15.08.00, 23 lat
Camila Romero vs. Diana Maria Mihail - Wzajemne mecze
17.07.19 | 1. runda | Camila Romero | Diana Maria Mihail | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Lima | ceglana |
10.07.19 | 1. runda | Camila Romero | Diana Maria Mihail | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Lima | ceglana |
Camila Romero form & Diana Maria Mihail form
Camila Romero - ostatnie mecze
W15 Campinas - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariana Soares | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Julieta Estable | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Luisina Giovannini | 6-73, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucuman - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 4-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
24.01.24 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Juliana Rodriguez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bulbarella | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Luisina Giovannini | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Alexia Harmon | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Agostina Andreazzini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
17.11.23 Półfinał | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carla Markus | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Maria Victoria Burstein | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Graff | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Julieta Estable | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katja Markus | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Ellie Douglas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Andrea Quiroz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Diana Maria Mihail - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu |