MECZ
13.12.17 | 2. runda | Camila Giangreco Campiz | Daniela Macarena Lopez | 6-4, 6-1 | Santa Cruz | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Camila Giangreco Campiz | Daniela Macarena Lopez | |
1. podanie % | 36/60 (60%) | 34/64 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/36 (67%) | 19/34 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/24 (50%) | 10/30 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/64 (55%) | 24/60 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/124 (57%) | 53/124 (43%) |
Double foul | 6 | 8 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chile
09.04.97, 26 lat
09.04.97, 26 lat
Camila Giangreco Campiz vs. Daniela Macarena Lopez - Wzajemne mecze
13.12.17 | 2. runda | Camila Giangreco Campiz | Daniela Macarena Lopez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Santa Cruz | ceglana |
15.09.17 | Ćwierćfinał | Camila Giangreco Campiz | Daniela Macarena Lopez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Buenos Aires | ceglana |
Camila Giangreco Campiz form & Daniela Macarena Lopez form
Camila Giangreco Campiz - ostatnie mecze
Colina - ceglana | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Fernanda Brito | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Bianca Lia Antican Gonzalez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
20.09.18 Ćwierćfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.18 2. runda | vs. Candela Bugnon | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.18 1. runda | vs. Dolores Molina Portela | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Luque - twarda | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Paulina Franco Martinessi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.18 Ćwierćfinał | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Candela Bugnon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
31.08.18 Półfinał | vs. Fernanda Brito | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.18 Ćwierćfinał | vs. Carla Lucero | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.18 2. runda | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lambare - ceglana | ||||
24.08.18 Półfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.18 Ćwierćfinał | vs. Eduarda Piai | 6-4, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
22.08.18 2. runda | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Heydi Doldan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
28.07.18 Półfinał | vs. Francesca Jones | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.18 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.18 2. runda | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.18 1. runda | vs. Katriin Saar | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.18 Klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Giulia Pairone | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ana-Lena Toto | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.18 Klasyf. | vs. Valeriya Solovyeva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Monica Cappelletti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Lara Escauriza | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Daniela Macarena Lopez - ostatnie mecze
W15 Lambare - ceglana | ||||
17.12.21 Ćwierćfinał | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.12.21 2. runda | vs. Sol Faga | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.12.21 1. runda | vs. Delfina Glorioso | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Santiago - ceglana | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Selya Rakki | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Williams | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Sophie Williams | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Molly Helgesson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
05.11.18 1. runda | vs. Luisa Stefani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 Klasyf. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yasmina El Sayed | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
29.07.18 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Rocio Sanchez Palacio | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Satsuki Takamura | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
23.04.18 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Villa Dolores - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Gabriela Ce | 6-3, 0-6, 1-1, - Daniela Macarena Lopez - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Lara Escauriza | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Juliana Valero | 5-7, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolly Ferreira | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |