MECZ
07.09.15 | Ćwierćfinał | Cagla Buyukakcay | Natela Dzalamidze | 6-4, 6-3 | Batumi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cagla Buyukakcay vs. Natela Dzalamidze - Wzajemne mecze
07.09.15 | Ćwierćfinał | Cagla Buyukakcay | Natela Dzalamidze | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Batumi | twarda |
Cagla Buyukakcay form & Natela Dzalamidze form
Cagla Buyukakcay - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
24.09.23 Finał | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
06.07.23 3. runda | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Natela Dzalamidze - ostatnie mecze
W25 Oeiras - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Daria Kruzhkova | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Girardi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Adriana Rajkovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
11.11.19 Klasyf. | vs. Aldila Sutjiadi | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Landisville - twarda | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Risa Ozaki | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Lucie Hradecka | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Marfutina | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 4-6, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
Croissy Beaubourg - halowa | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. An-Sophie Mestach | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Albuquerque - twarda | ||||
20.09.17 1. runda | vs. Jovana Jovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Redding - twarda | ||||
14.09.17 2. runda | vs. Chanel Simmonds | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
Artvin - twarda | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Michaela Honcova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
22.07.17 Półfinał | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.17 Ćwierćfinał | vs. Veronika Kudermetova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.07.17 2. runda | vs. Varvara Flink | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Vlada Koval | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ilkley - trawiasta | ||||
21.06.17 1. runda | vs. Asia Muhammad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Hannah Mccolgan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Francoise Abanda | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |