MECZ
05.01.15 | 1. runda | Cagla Buyukakcay | Lara Arruabarrena | 6-4, 6-3 | Shenzhen | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Cagla Buyukakcay | Lara Arruabarrena | |
1. podanie % | 61/83 (73%) | 28/53 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/61 (59%) | 17/28 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/22 (45%) | 9/25 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 3/11 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/53 (51%) | 37/83 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/136 (54%) | 63/136 (46%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cagla Buyukakcay vs. Lara Arruabarrena - Wzajemne mecze
13.02.20 | 2. runda | Lara Arruabarrena | Cagla Buyukakcay | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W100 Cairo | twarda |
07.04.15 | 1. runda | Lara Arruabarrena | Cagla Buyukakcay | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Charleston | ceglana |
05.01.15 | 1. runda | Cagla Buyukakcay | Lara Arruabarrena | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Shenzhen | twarda |
09.07.14 | 2. runda | Lara Arruabarrena | Cagla Buyukakcay | 7-5, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
23.08.12 | 2. runda klasyf. | Lara Arruabarrena | Cagla Buyukakcay | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | New York | twarda |
Cagla Buyukakcay form & Lara Arruabarrena form
Cagla Buyukakcay - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
24.09.23 Finał | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
06.07.23 3. runda | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Lara Arruabarrena - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
29.07.21 2. runda | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
19.07.21 1. runda | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
07.07.21 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.21 Klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 Klasyf. | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.04.21 Klasyf. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
14.03.21 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |