INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cagla Buyukakcay vs. Jana Cepelova - Wzajemne mecze
11.09.18 | 1. runda | Cagla Buyukakcay | Jana Cepelova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Biarritz | ceglana |
Cagla Buyukakcay form & Jana Cepelova form
Cagla Buyukakcay - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
24.09.23 Finał | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
06.07.23 3. runda | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Jana Cepelova - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
17.10.20 1. runda klasyf. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
13.09.20 Finał | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.09.20 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Gabriela Lee | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
29.08.20 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-75, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
22.02.20 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.20 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.20 1. runda klasyf. | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-3, - Jana Cepelova - krecz | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Vitalia Diatchenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Kurumi Nara | 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.11.19 2. runda | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Szekesfehervar - ceglana | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Martina Trevisan | 7-64, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
05.09.19 3. runda | vs. Usue Maitane Arconada | 0-6, 1-4, - Jana Cepelova - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |