MECZ
06.02.19 | Rubber 1 | Cagla Buyukakcay | Ana Konjuh | 7-5, 2-6, 6-3 | Fed Cup | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Cagla Buyukakcay | Ana Konjuh | |
1. podanie % | 81/108 (75%) | 31/84 (37%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 49/81 (60%) | 23/31 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/27 (52%) | 26/53 (49%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 4/12 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/84 (42%) | 45/108 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 98/192 (51%) | 94/192 (49%) |
Double foul | 4 | 10 |
Asy | 0 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cagla Buyukakcay vs. Ana Konjuh - Wzajemne mecze
12.01.21 | 2. runda klasyf. | Ana Konjuh | Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Dubai | twarda |
23.10.20 | Ćwierćfinał | Ana Konjuh | Cagla Buyukakcay | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Reims | halowa |
06.02.19 | Rubber 1 | Cagla Buyukakcay | Ana Konjuh | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | Fed Cup | halowa |
04.02.16 | Cagla Buyukakcay | Ana Konjuh | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | Fed Cup | twarda |
Cagla Buyukakcay form & Ana Konjuh form
Cagla Buyukakcay - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
24.09.23 Finał | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
06.07.23 3. runda | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Ana Konjuh - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmine Paolini | - Ana Konjuh - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Rebecca Peterson | Rebecca Peterson - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda | vs. Taylor Townsend | 2-5, - Ana Konjuh - krecz | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Tereza Martincova | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
15.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.04.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Ricany - halowa | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
26.02.23 Klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Merida - twarda | ||||
20.02.23 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 Klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
30.01.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 2-6, 2-3, - Ana Konjuh - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.23 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 6-2, 6-72, 7-61 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
03.12.22 Półfinał | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |