MECZ
11.02.16 | 2. runda | Britt Geukens | Dabin Kim | 6-4, 6-2 | Sharm El | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Britt Geukens | Dabin Kim | |
1. podanie % | 27/47 (57%) | 38/60 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/27 (78%) | 17/38 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/20 (30%) | 9/22 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/60 (57%) | 20/47 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/107 (57%) | 46/107 (43%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Britt Geukens vs. Dabin Kim - Wzajemne mecze
11.02.16 | 2. runda | Britt Geukens | Dabin Kim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Britt Geukens form & Dabin Kim form
Britt Geukens - ostatnie mecze
Sharm El - twarda | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Lopez Giese | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.04.18 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.04.18 1. runda | vs. Julia Terziyska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.04.18 Ćwierćfinał | vs. Angelina Gabueva | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.04.18 2. runda | vs. Shalimar Talbi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.04.18 1. runda | vs. Yuliya Lysa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.03.18 2. runda | vs. An-Sophie Mestach | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.18 1. runda | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.03.18 2. runda | vs. Valeriya Solovyeva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.18 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.02.18 Finał | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.18 Półfinał | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.18 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Pribylova | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
22.02.18 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.18 1. runda | vs. Natasha Palha | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
31.01.18 1. runda | vs. Jade Lewis | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
24.01.18 1. runda | vs. Mai Hontama | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.01.18 1. runda | vs. Nastja Kolar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.10.17 Ćwierćfinał | vs. Kanika Vaidya | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.10.17 2. runda | vs. Giada Clerici | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Fang-Hsien Wu | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.09.17 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.17 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Elina Vikhryanova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
23.09.17 Półfinał | vs. Magali Kempen | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.17 Ćwierćfinał | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Dabin Kim - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.06.23 2. runda | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - krecz | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kashiwa - twarda | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.23 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |